Безымянный 1        3.5.vidyi-deyat-ti-dok-tyi

Розробка та погодження реєстрових карт об’єктів утворення відходів (ОУВ) та об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів (ООУВ)

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 1998 р. N 1360 «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, обробки і утилізації відходів» на об’єктах утворення, обробки та утилізації відходів необхідна наявність відповідних реєстрових карт.

Реєстрова карата об’єктів утворення відходів (ОУВ) має вестися на підприємствах, у яких показник загального утворення відходів скаладає більше 100 умовних одиниць на рік. Такі підприємства повинні щорічно їх оновлювати та подавати в місцеві органи СЕС та Департаменти екології для погодження та затвердження відповідно.

Реєстрова карта об’єктів оброблення  та утилізації відходів (ООУВ) ведеться підприємствами, які здійснюють утилізацію чи оброблення хоча б одного з відходів (на нього й створюєсться дана реєстрова картка).  Такі підприємства надають опис технології утилізації чи оброблення відходів, обсяг утилізованих чи оброблених відходів, обсяг утворених вторинних відходів та інформацію щодо утилізації та оброблення відходів інших власників. Реєстрова карта ООУВ також має щорічно оновлюватися та подаватися в місцеві органи СЕС та Департаменти екології для погодження та затвердження відповідно.

Кваліфіковані фахівці ТОВ «Укрресурси-2011» надають послуги з розробки реєстрових карт об’єктів утворення відходів (ОУВ) та об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів (ООУВ), а також їх затвердження відповідно до чинного законодавства.

ContactImg

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ