15_main              документ

Декларація про утворення відходів

Згідно з вимогами Закону України «Про відходи» (ст. 32), Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» (ст. 55) суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами повинні отримувати дозвіл на утворення та розміщення відходів або декларацію на утворення відходів, які розробляються згідно Постанови КМУ від 3 серпня 1998 р. № 1218 «Про затвердження порядку розробки, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів».

У зв’язку з тим, що 26.04.2014 року набрав чинності  Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру” від 09.04.2014 року  № 1193 –VII, який передбачає  скасування значної частини документів дозвільного характеру, які включені до Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердженого Законом України від 19.05.2011 № 339, у т.ч. лімітів на утворення та розміщення відходів, крім того, передбачається видача дозволів на утворення та розміщення відходів виконавчими органами центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів, на сьогоднішный день відсутній механізм отримання даного дозволу.

Фахівці ТОВ «Укрресурси-2011» здійснюють професійні послуги з розробки екологічної документації з поводження з відходами, оперативно розроблять проект лімітів на утворення та розміщення відходів для Вашого об’єкту, допоможуть зарєєструвати декларацію про утворення відходів в Державних органах екології, нададуть безкоштовну консультацію.

 ContactImg

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ