wd13_1     document-management

Дозвіл на спецводокористування

Для отримання дозволу на спецводокористування водокористувач повинен подати у відповідні інстанції обґрунтування того, що вода йому дійсно необхідна. Документи слід погоджувати з відповідними державними органами і лише після цього використовувати воду, не порушуючи чинного законодавства.

Спеціальне водокористування – це забір води з водних об’єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів.

Водокористувачами, які здійснюють спеціальне водокористування можуть бути як юридичні, так і фізичні особи, що здійснюють його для задоволення своїх власних потреб, для задоволення питних потреб населення, сільськогосподарських, промислових, транспортних та інших цілей.

Порядок погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування   затверджується Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року №321.

Для визначення ціни послуги по підготовці документів, їхньому супроводу та строку виконання необхідно надати нам наступну інформацію:

  •  з якого джерела здійснюється забір води: поверхневого чи підземного?
  • місце розташування ділянки забору води (область, населений пункт)?
  • мета видобування (забору) води – господарські потреби, виробничі потреби, комерційні, передача води третім особам (споживачам), комунальне водопостачання?
  • який тип води буде видобуватися (забиратися) – питна, технічна, лікувальна?
  • який прогнозований забір води?
  • чи є дозвіл органів геології та водних ресурсів?
  • чи є на підприємстві свої каналізаційні системи?
  • чи здійснюється скид зворотних  вод?
  • чи є правовстановлюючі документи на об’єкт водозабору/земельну ділянку забору води?
  • чи є хіміко-бактеріологічні аналізи води за останні роки?

Фахівці ТОВ «Укрресурси-2011» виконують роботи  у сфері спецводокористування (отримання дозволу на спецводокористування, спеціальних дозволів на користування надрами, ведення первинного обліку водоспоживання формою ПОД-11, ПОД-12 і ін.) для підприємств, установ, організацій, а також громадян-суб’єктів підприємницької діяльності, з подальшим супроводом і отриманням необхідної дозвільної документації в профільних компетентних органах і установах, заощаджуючи Ваш час. Також ми надаємо консультації з питань отримання дозволів і ліцензій для водокористувачів у всіх регіонах України.

скачанные файлы (6)

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ