96_1362710604          3.5.vidyi-deyat-ti-dok-tyi

Розробка програм поводження з відходами

Розробка регіональних і місцевих програм поводження з відходами (ст. 20-21 Закону України «Про відходи») та охорони навколишнього природного середовища (ст. 6 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища») з урахування вимог європейського Законодавства.

Розроблення техніко-економічного обґрунтування щодо створення інфраструктури поводження з відходами як на регіональному так і місцевому рівні.

Розроблення схем санітарного очищення населених пунктів (ст. 20-21 Закону України «Про відходи»).

Документ, у якому містяться графічні та текстові матеріали щодо черговості здійснення заходів та обсягів робіт з санітарного очищення, систем і методів збирання, зберігання, перевезення, оброблення (перероблення), утилізації, видалення, знешкодження і захоронення побутових відходів, включаючи небезпечні відходи у їх складі, необхідної кількості сміттєвозів, механізмів, устаткування та інвентарю, доцільності проектування, будівництва, реконструкції чи розширення об’єктів поводження з відходами, їх основні параметри І розміщення, орієнтовні капіталовкладення на будівництво і придбання технічних засобів.

Розроблення обґрунтованих тарифів на вивезення та захоронення побутових відходів (Постанова КМУ від 26 липня 2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів  на послуги з вивезення побутових відходів»).

скачанные файлы (7)

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ