Чисте повітря,

...вода,

Земля,

біорізноманіття


7 млн.

смертей щорічно пов'язані із забрудненням повітря

4%

світових вод НЕ забруднені людством

сміття щорічно викидає середньостатистична сім'я

до 200

видів живих організмів вимирають кожні 24 години


ТОВ «УКРРЕСУРСИ-2011»

Професійні екологічні послуги «під ключ» для підприємств, установ та організацій, які здійснюють:

Викиди в атмосферне повітря

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (розробка інвентаризації джерел викидів, обгрунтування обсягів викидів), паспортизація пилогазоочистних установок та лабораторні заміри повітря.

Скиди у водні об'єкти та спецводокористування

Дозвіл на спеціальне водокористування (розробка технологічних нормативів водоспоживання та водовідведення, паспортів на артсвердловини), нормативи гранично допустимого скидання забруднюючих речовин та лабораторні аналізи води.

Поводження з відходами виробництва

Дозвіл на утворення та розміщення відходів та реєстрація декларації на утворення відходів, розробка технічного паспорта на відходи та місця видалення відходів, реєстрових карт об'єктів утворення відходів та об'єктів оброблення та утилізації відходів, інвентаризації відходів.

Раціональне використання ресурсів

Збір небезпечних відходів, збір вторинної сировини (відповідно до Ліцензій Мінприроди та Сертифікату ISO 9001:2008), а також відповідно до Закону України «Про Відходи» із змінами та доповненнями, та з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, шляхом організації збору, зберігання, переробки та утилізації використаних пакувальних матеріалів і тари як імпортованої так і вітчизняного виробництва.


Наша компанія пропонує професійні екологічні послуги «під ключ», гнучкі умови співпраці та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ТОВ «УКРРЕСУРСИ-2011» має сертифікат «Інспекційного і Сертифікаційного Бюро» на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 щодо надання повного комплексу екологічних послуг:
- збору, перевезення, зберігання небезпечних відходів;
- розробки еколого-технічної документації
Досвідчені фахівці Товариства мають можливість взяти будь-яку компанію на повне екологічне обслуговування по всій території України.

Ми здійснюємо комплексний підхід до вирішення екологічних питань для вашого підприємства

Всі роботи виконуються згідно з чинним природоохоронним законодавством.

Замовити повне екологічне обслуговування вашої компанії